FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS
Що таке дистанційне навчання?

Назва говорить сама за себе - навчання на відстані. Це не обов'язково має на увазі сотні кілометрів між вчителем та учнем.Дистанційне навчання- це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь освітній заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму в установленому порядку.

Дистанційне навчаннязабезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу.
Дистанційне навчанняв сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів). Ці технології утворюють сполучну ланку між учнем і вчителем, яких можуть розділяти тисячі кілометрів, і забезпечують можливість щоденного спілкування.
Дистанцiйне навчання— це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю вчителів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

1 клас

навчання грамоти

математика

мистецтво

англійська мова

я досліджую світ

технології

фізичне виховання

Кiлькiсть переглядiв: 230

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.