FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Що таке дистанційне навчання?


Назва говорить сама за себе - навчання на відстані. Це не обов'язково має на увазі сотні кілометрів між вчителем та учнем. Дистанційне навчання- це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь освітній заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму в установленому порядку.

Дистанційне навчання забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу.

Дистанційне навчанняв сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів). Ці технології утворюють сполучну ланку між учнем і вчителем, яких можуть розділяти тисячі кілометрів, і забезпечують можливість щоденного спілкування.

Дистанцiйне навчання— це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю вчителів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.


Кiлькiсть переглядiв: 329

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.