Конкурс "Космічні фантазії" 2017 рік
2 Місце
Учні 3-го класу Новоказанкуватського НВК за роботу «Мрії про майбутнє» (керівник Щербаха А.П.);
Інтелектуальні ігри серед учнівської молоді
Серед дівчат не було рівних Катерині Житарюк (ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Катерині Нестеренко (філія Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст.), Анастасії Сивак (Хмельницький НВК) та Діані Фісуновій (Новоказанкуватський НВК). Анастасія Мунтянова (Ільїнський НВК) та Каріна Байда (Довгинський НВК) посіли ІІ м. Дар’я Сьомик (Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Лілія Мертьохіна (філія Стульневський НВК) отримали ІІІ м.
Чемпіонами серед юнаків в особистому заліку з шашок стали: Роман Волошин (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Нікіта Куріпка (Новоказанкуватський НВК). Олександр Кисляк (Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ст.), Данило Ковалевський (Хмельницький НВК) та Олександр Купрієнко (Чернігівська ЗОШ-інтернат) посіли ІІ м. Денис Ценов (Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Олександр Поляков (Довгинський НВК) – вибороли ІІІ м.
Серед дівчат найкраще зіграли Тетяна Пода (Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Анна Бойкинюк (Довгинський НВК). Віталіна Зваригіна (Чернігівська ЗОШ-інтернат), Юлія Макаренко (Ільїнський НВК) та Антоніна Кіріченко (Обіточненська ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІ м. Богдана Рекуненко (Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Дар’я Божко (філія Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст.) – ІІІ м.
У спортивно-інтелектуальній боротьбі чемпіонами та призерами визнано команди (серед шкіл І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів):
З шахів:
Імісце – ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника та Довгинського НВК.
ІІмісце – Ільїнського НВК, Хмельницького НВК та Новоказанкуватського НВК.
ІІІмісце – Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та філії Стульневський НВК.
З шашок:
Імісце – Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Довгинського НВК.
ІІмісце – Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоказанкуватського НВК та Чернігівська ЗОШ-Інтернат І-ІІІ ст..
ІІІмісце – Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хмельницького НВК.
За призові місця в особистому та командному заліку учасники змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради.
Зимові змагання туристів в Чернігівському районі
З 22 по 24 грудня на базі Верхньотокмацької загальноосвітньої школи відбулися змагання з техніки пішохідного туризму в приміщеннях серед гуртків Чернігівського відділу КЗ «Центру туризму» ЗОР, один гурток представляв Чернігівський БДЮТ. У змаганнях взяли участь 71 учасник з 12 команд Чернігівського та Більмацького районів у трьох вікових групах: молодшій (2007-2009 р.н.), середній (2005-2006 р.н.) та старшій (2001-2004 р.н.). Змагання проходили в приміщенні нещодавно створеної зали спортивного туризму та спелеології за сприяння КЗ «Центру туризму» ЗОР та Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка виступила ініціатором проведення змагань та надала приміщення для їх проведення та проживання учасників.
Розпочиналися змагання дистанцією «Зв’язки», де перемогу святкували команди господарів змагань, другі місця зайняли гості з Олексіївського НВК (середня вікова група) та Більмацької СЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект» (молодша група), а третіми були команди Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (середня група), друга команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів (молодша вікова група) та Олексіївського НВК (старша група). Наступного дня відбулися командні змагання, де знову кращими були команди господарів у трьох вікових групах, а решта місць розподілилися, як і у попередній день. Завершували змагання індивідуальними перегонами учасники старшої вікової групи. Найкращими на цій дистанції серед дівчат стали Симоненко Валерія (І місце), Ткаченко Ліза (ІІ місце) та Синяк Оксана (ІІІ місце), а серед юнаків Чокан Артем (ІІІ місце), Інюткін Андрій (ІІ місце) та Бросалін Олег (І місце). Всі переможці є учнями Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів і представляли команди КЗ «Центру туризму» ЗОР та Чернігівського БДЮТ.
В загальному заліку у старшій віковій групі місця розподілилися наступним чином: - І місце – Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів (гурток КЗ «Центру туризму» ЗОР) – керівник Бадіон О.П. - ІІ місце – Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів (гурток Чернігівського БДЮТ) – керівник Бадіон О.П. - ІІІ місце – Олексіївський НВК – керівник Білан О.І. - ІV місце – Більмацька СЗОШ «Інтелект» - керівник Заярський О.В. - V місце – Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – керівник Фурса В.О.
В середній віковій групі: - І місце – Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів (гурток КЗ «Центру туризму» ЗОР) – керівник Бадіон О.П. - ІІ місце – Олексіївський НВК – керівник Котенко А.Л. - ІІІ місце – Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – керівник Бондаренко Я.Ю. - ІV місце – Новоказанкуватський НВК – керівник Кальченко В.В. - V місце – Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів – керівник Пода Б.М.
В молодшій віковій групі: - І місце – Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів (гурток КЗ «Центру туризму» ЗОР) – керівник Бадіон О.П. - ІІ місце – Більмацька СЗОШ «Інтелект» - керівник Мартьянов В.О. - ІІІ місце – друга команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі переможці змагань нагороджені грамотами КЗ «Центру туризму» ЗОР. А переможці в командному заліку і особистої першості – ще й медалями Центру туризму.
Фестиваль молодих педагогів Чернігівського району
- 14 квітня 2016
Для участі у фестивалі «Перші сходинки професійного зростання педагога», 8 квітня 2016 року до смт. Чернігівка (актова зала Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської районної ради Запорізької області) з’їхалися молоді педагоги Чернігівського району (стаж роботи до 1 року) та групи підтримки із загальноосвітніх шкіл.
В урочистому районному заході взяли участь чотири учасника: Курленкова Юлія Геннадіївна (вчитель хореографії Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Рябченко Ігор Станіславович (вчитель фізичної культури Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів), Саєнко Аліна Романівна (вчитель початкових класів Новоказанкуватського НВК), Ніколаїшина Альона Віталіївна (педагог-організатор Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).
Свою педагогічну майстерність молоді вчителі представили в номінаціях: «Педагогічна надія», «Кроки майстерності», «Спеціаліст майбутнього» та «Молодий професіонал».
Захоплююче педагогічне дійство відбулося на високому емоційному та інтелектуальному рівні. Перерви між конкурсами прикрасили виступи вихованців художньо-естетичних гуртків: хореографічного «Забава» (керівник Крижко Галина Михайлівна), «Вокального» (Одаренко Альона, Косинська Марина) та вокального ансамблю бандуристів (керівник Юркіна Олена).
За підсумками журі переможців було визначено у кожній номінації фестивалю.
Голова районної організації Профспілки вручив переможцям грамоти та цінні подарунки.
Коментарi